6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

משאל הערכת ההוראה

ינואר 15, 2017

היחידה להוראה ולמידה

משאל הערכת ההוראה תשע"ו - הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה

מורים מצטיינים בפקולטה על פי הערכות התלמידים - בכיר - זוטר

מורים המצטיינים

סגל אקדמי בכיר 

מורה מצטיין: מורה הנכלל ב- 15 אחוז המורים העליונים במדרג מורי הפקולטה השייכים לסגל הנ"ל. אם סה"כ מספר המשיבים בקורסי המורה בפקולטה קטן מ- 17, המורה איננו יכול להימנות עם המורים המצטיינים גם אם הוא עומד בתנאי שלעיל. הציון מבוסס על הערכות התלמידים לשאלה "שביעות הרצון הכללית מהמורה" בכל קורסי המורה בפקולטה בסמסטר א' ובסמסטר ב'.
הרשימה ערוכה לפי א – ב של שמות המורים.
לחץ לקבל את הרשימת המלאה

שם מורהחוגי הוראה
ארוך איתמר (פרופ)רפואה וטרינרית
ארוניס אנה (ד"ר)מדעי התזונה
בורשטיין דיצה (ד"ר)כלכלת סביבה וניהול
הלמן יעל (ד"ר)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
הרפז-סעד סמדר (ד"ר)מדעי הצמח בחקלאות
ואן-ריין יאפ (פרופ)בעלי חיים ווטרינריה,מדעי בעלי החיים,מדעי בעלי חיים - תכנית בינלאומית
וולף שמואל (פרופ)מדעי הצמח בחקלאות
וייס דוד (פרופ)מדעי הצמח בחקלאות
חפץ בנימין (פרופ)מדעי הקרקע והמים
מומצוגלו קוסטה-ינ (ד"ר)רפואה וטרינרית
מנדליק יעל (ד"ר)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
סיוון-לבבי ברטה (פרופ)גנטיקה והשבחה,מדעי בעלי החיים,מדעי בעלי חיים - תכנית בינלאומית
עבו שחל (פרופ)גידולי שדה וירקות,גנטיקה והשבחה,מדעי הצמח בחקלאות
פיכמן מרב (ד"ר)ביוכימיה ומדעי המזון
פליק אלי (פרופ)מדעי הצמח בחקלאות
פרוי אורן (פרופ)ביוכימיה ומדעי המזון,מדעי התזונה,מדעי התזונה - תכנית בינלאומית
פרידמן אהרון (פרופ)בעלי חיים ווטרינריה,מדעי בעלי החיים,רפואה וטרינרית
קובו שי (ד"ר)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
רוזנבוים ישראל (פרופ)בעלי חיים ווטרינריה,מדעי בעלי החיים,מדעי בעלי חיים - תכנית בינלאומית,רפואה וטרינרית
שיפוב אנה (ד"ר)רפואה וטרינרית
שמיר הגר-מירב (פרופ)רפואה וטרינרית

 

סגל אקדמי זוטר

מורה מצטיין: מורה הנכלל ב- 15 אחוז המורים העליונים במדרג מורי הפקולטה השייכים לסגל הנ"ל. אם סה"כ מספר המשיבים בקורסי המורה בפקולטה קטן מ- 17, המורה איננו יכול להימנות עם המורים המצטיינים גם אם הוא עומד בתנאי שלעיל. הציון מבוסס על הערכות התלמידים לשאלה "שביעות הרצון הכללית מהמורה" בכל קורסי המורה בפקולטה בסמסטר א' ובסמסטר ב'.
הרשימה ערוכה לפי א – ב של שמות המורים.

שם מורהחוגי הוראה
אבו אחמד נור (גב)מדעי התזונה
אוקסנברג עדי (גב)מדעי הצמח בחקלאות
אורגד אוריאל (פרופ)רפואה וטרינרית
אידלין הררי עופר (מר)גנטיקה והשבחה
אנגל מאיה (גב)מדעי הקרקע והמים
בוך אסף (מר)מדעי התזונה,מדעי התזונה - תכנית בינלאומית
בן-זאב שירן (מר)מדעי הצמח בחקלאות
ברזילי הילה (גב)בעלי חיים ווטרינריה,מדעי בעלי החיים,מדעי הצמח וביוטכנולוגיה בחקלאות
בריוזקין ארקדי (ד"ר)מדעי הקרקע והמים
ברינט נערן (מר)מדעי הקרקע והמים
גולדשטיין מאיה אנה (גב)מדעי הקרקע והמים
גלס אהוד (מר)רפואה וטרינרית
גלעד אבי (ד"ר)מדעי התזונה
גרביץ דור (מר)רפואה וטרינרית
גריס-פישהיימר שלי (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
הכהן יחזקאל (מר)ניהול מלונאות, משאבי מזון ותיירות
הרפזי בן (מר)גנטיקה והשבחה
ווין יוסי (ד"ר)מדעי בעלי החיים,מדעי הצמח וביוטכנולוגיה בחקלאות
וינר עינה (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
וקנין אביטל (ד"ר)חקלאות - תכנית מיוחדת
זולטי אביחי (מר)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
זית יותם (מר)מדעי הצמח בחקלאות
חאבה יהושע (מר)ביוכימיה ומדעי המזון
חיון אור (גב)רפואה וטרינרית
טל יעל (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
יהב שגית (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
ילין דוד (מר)מדעי הקרקע והמים
יניב-בכרך זהרה (פרופ)מדעי התזונה
יסעור-לנדאו דניאל (ד"ר)מדעי בעלי החיים,רפואה וטרינרית
יעקב דניאלה (ד"ר)רפואה וטרינרית
ישראלי אלון (מר)גנטיקה והשבחה
לוי אלון (ד"ר)מדעי בעלי החיים
לוינגר אורן (מר)ביוכימיה ומדעי המזון
לנדסברג משה (מר)מדעי הצמח וביוטכנולוגיה בחקלאות
מוריק דן (ד"ר)רפואה וטרינרית
מירון נעמה (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
מנדל טלי (גב)מדעי הצמח בחקלאות
מנדל רועי (מר)רפואה וטרינרית
מרקוביץ אושרי (מר)מדעי הצמח בחקלאות
סירוטינסקיה ורה (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
סלמון חגית (גב)רפואה וטרינרית
פישמן דויד (מר)רפואה וטרינרית
פלג גיל (מר)כלכלת סביבה וניהול
קורל עקיבא (ד"ר)מדעי התזונה
קנופ דוריב (גב)מדעי הצמח וביוטכנולוגיה בחקלאות
רביד יסמין (גב)גנטיקה והשבחה
רוזנבלט דיויד (ד"ר)רפואה וטרינרית
רוזנברג טלי (גב)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
שביט רעות (גב)אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
שטיינר אביתר (מר)גנטיקה והשבחה
שטרן טל (גב)ביוכימיה ומדעי המזון
שמואל לירן (מר)מדעי הצמח בחקלאות
שנהב לי אור (גב)מדעי התזונה
שער לידור (גב)גנטיקה והשבחה,מדעי הצמח בחקלאות

מצטייני משאל הערכת ההוראה לסגל אקדמי הבכיר תשעו