מחדשים קשר עם הפקולטה

 01/01/2018

בוגרים ובוגרות יקרים,Prof Benny Chefetz

אני פונה אליכם לחדש ולרענן את הקשר עם הפקולטה.

שמי בני חפץ ואני דיקן הפקולטה מאוקטובר 2017. נולדתי וגדלתי בראשון לציון במשפחה של חלוצי ההתיישבות בעיר ולרפתנים מבאר-טוביה. את כל הכשרתי האקדמית עשיתי בפקולטה לחקלאות. את לימודי הבוגר סיימתי ב- 1992 בחוג למדעי הקרקע והמים ובשנת 1998 סיימתי את לימודי הדוקטורט. מ- 2001 אני חבר סגל במחלקה לקרקע וכינתי בשלל תפקידים במחלקה, בחוג ובפקולטה, ואני גאה להוביל את הפקולטה כדיקן בימים אלו.

הפקולטה שלנו אופיינה תמיד כמוסד הוראה ומחקר מסביר פנים ונטול רשמיות בצורה יוצאת דופן. עבור רבים מאתנו הייתה הפקולטה חממת לימודים ייחודית ובית חם. אני מניח שגם לכם, כמו לי, יש עדיין פינה חמה בלב למקום בו בילינו את שנותינו היפות. חשוב לנו לשמר את הקשר בין הפקולטה לבין המסיימים לדורותיהם. אנו מאמינים שיש מקום לפעילות משותפת שמטרתה היא חיזוק ההכרה במעשה החקלאי, ייצור מזון והרגלי התזונה, תוך שמירה על איכות הסביבה. החקלאות הישראלית עוברת בשנים האחרונות תמורות וטלטלות רבות, ואנו בפקולטה נשארנו העוגן היציב של האקדמיה החקלאית. אנו נשמח לשתף אתכם מידי פעם בנעשה בקמפוס ולהיעזר בניסיונכם.

בכדי לבסס את תא הבוגרים, אנו מבקשים לחדש את פרטי ההתקשרות של מאגר הבוגרים. בקישור שלפניכם הנכם מתבקשים לעדכן מספר פרטים שיאפשרו לנו לשמור על הקשר. אנא עדכנו פרטים אלו. לעדכון הפרטים אנא הקליקו כאן

ל מנת שנוכל להגיע אל מירב הבוגרים, אנו מבקשים להיעזר בכם ולבקש שתשתפו את פנייתנו זו בכל אותם מעגלים בהם עשויים להיות חבריכם שלא קיבלו את ההודעה.

בברכה,

פרופי בני חפץ