6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

כל החדשות

כל ההודעות

זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ו

אוגוסט 10, 2016

שלום רב,

להלן רשימת התלמידים הזכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ו על פי הפירוט הבא:

לוח זה מפורסם באתר הפקולטה לחקלאות ב" הודעות לתלמידים " ומתעדכן ברציפות http://limudim.agri.huji.ac.il/board.html החל מ 10.5.16

• במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה בתואר בוגר האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 10.5.16.
• בתואר מוסמך יוכל התלמיד ליצור קשר כבר 6.3.16
• במידה ויתווספו תלמידים הזכאים למועד מיוחד והרשימה תעלה על 3 תלמידים יקבעו המועדים המיוחדים אחרי ה 1.9.15
• אם אושר לך מועד מיוחד עליך להשתתף בו, אם לא, יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0 .

בברכה,

ריקי עוז
מזכירות הוראה

מספר קורסשם קורסמרצהזכאיםתאריך בחינה
מספר קורסשם קורסמרצהזכאיםתאריך בחינה
65212 אנטומיה ופיזיולוגיה של האדם פרופ מונסונגו-אורנ אפרת,פרופ שוורץ בטי סגא כבהא
גרה סיוארד
אגבאריה לוגאין
אלונה דסקל
מיטל קארליקר
כבת אסאלה
בהארי אוריין
פליצנוב מיכאל
צופיה אניג'ר
אורלי אספרי
בר ענבל
6.9.16 שעה 9:00
חדר 109 בניין הספרייה
65217 מבוא לפסיכולוגיה ד"ר אדמוני ש"י רצון בן יקיר
בת אל ציונית
בתאום
65307 פתולוגיה וקליניקה של מחלות א' פרופ' זכריה מדר אלינה פיטלקו בתאום
65313 מבוא לאפידימיולוגיה ד"ר אהרון טרואן קארליקר מיטל בתאום
65320 דיאטטיקה א ' ד"ר שטרק עליזה,
ד"ר ארוניס אנה
רחלי דויטשמן
לתמר קליינרמן
בתאום
65644 חומרי-טבע מצמחים בתזונה ובבריאות האדם פרופ' זהרה יניב בתאום
71004 מבוא לזאולוגיה ד"ר סיון חיים מרינה קרמינסקי
אורי ליבוביץ
גבזו שני
בתאום
71007 מתמטיקה I ד"ר קוסמן יבסיי שני זיו
תזזו סיון
אביטל בן חיים
בתאום
71012 יסודות הגנטיקה פרופ זמיר דני,
פרופ אורי נעמי
אישגור גרי שני
עמית שריר
ערן מאיר
עלי דגן
לזן דליה
דניס ורדי
יונתן טוביאס
דנה וילקר- ביטלה הרשמה 8.8.16
שהבאי נג'ווא
אוריה כהן
איבגי רחלי
רביב אביה
גלעד אורן
סאיט צאלון
אורטל עובדיה
ארד יאיר
בלוטל עינב
מנצור מגן ( ביטל הרשמה 15.8)
אופיר מנקל
מיקה קימלמן
אורלי אספרי
ליבי קזרנובסקי
אשגרו צגה
יאיר טלר
חנה פנחסי
4.9.16
9:00
אולם זימן
71015 פיזיולוגיה של הצמח פרופ אדם צח,פרופ וייס דוד,פרופ מושליון מנחם,פרופ מורן נאוה אביחי חרוש
גלעד אורן
קופל אסף
שלמה ליאור
גילי ברויאר

11/9/16
שעה 9:00
חדר 3114
71018 יסודות מדע הקרקע פרופ חפץ בנימין אישגור גרי שני
צדקה אסף
גל ענבר
שלמה ליאור
שני זיו
זלקה למאייט
שחף ענת
סאיט צאלון
אופיר מתנאל
הדס בן שושן
קורפו יהודה
לירן ציברמן
אשגרו צגה
15/09/2016
שעה 9:00
חדר 109 ספרייה
71019 מבוא לכלכלה מר ברונר עפר הדר ארד
בן חיים אביטל
לוי נטע
סימנטוב מקסים ( יחד עם מועד א' סמסטר ב')
מיכאלובסקי רוני
איזבל סימברג (קול)
דורון רובינפלד
שי אורון
אברהם רותם
8/9/16 שעה 9:00
חדר 109
בניין הספרייה

תלמידים יוכלו להצטרף למועד א/ב בסמסטר ב' על פי תאום

71024 כימיה פיזיקלית פרופ מישאל יעל שלמה ליאור
בן-חיים אביטל
בתאום
71028 גנטיקה בסיסית פרופ' דני זמיר
פרופ' נעמי אורי
אוראל שמחי
שלמה ליאור
בתאום
71043 יסודות הסטטיסטיקה ותכנון ניסויים ד"ר דיצה בורשטיין טירולר אמיר
רעות קורן
חן דגן
סימן טוב מקסים (ב)
גיא גבור
אוריה כהן
יובל שטלהיים
סלומון אפרת
תמר אדזיאשוילי (ב' )
שי אורון (ב)
אסף קופל
26/6/16
שעה 10:00
חדר 101
יחד עם מועד א' של סמסטר ב'
71277 ניצני תרבות:תרבות ומדע כגורמים מרכזיים פרופ אלטמן אריה עידן שטל בתאום
71045 עקרונות השבחת צמחים ד"ר יוני אלקין מנגל צוריאל בתאום
71049 מבוא למדעי הצמח ד"ר סמדר הרפז
ד"ר רבקה אלבאום
שריקי עוז
גלעד אורן
בתאום
71059 פיזיקה למדעי החקלאות ד"ר צבי קלברמן אבי אליהו
אולמוצקי ענת
הדר קליגר
שי סודור
4.9.16 בשעה 9:00
חדר סמינרים קרקע
71065 מבוא לביולוגיה מולקולרית פרופ ויינשטיין אלכסנדר,פרופ מורין שי אישגור גרי שני
אביתר כהן
יעל בוגדונבסקי
איילת ירושלמי
נדב שחר
פיינברג גיל
צליל שץ
ליבר תור
דלאשה ערין
רצון בן יקיר
לזן דליה
אלון גנירם
צבי דקל
אורי נמקובסקי
אלון משולם
שריר עמית
אופיר מתנאל
פליצנוב מיכאל
בר ענבל
בחינה בע"פ בתאום עם המורה בספטמבר
תצא הודעה נפרדת ממרצה הקורס
71066 עקרונות בכימיה אורגנית א' ד"ר יצחק בילקיס מלאני קוניו
מיכאלובסקי רוני
תזזו סיון
שמעון הדר
חמזה עמרי
תומר מי-טל
05/09/2016
שעה 9:00
חדר 2
71069 אחסון פירות וירקות ד"ר רודוב ויקטור,מר נבו יובל פולק רותם בתאום
71071 חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי ד"ר גוני אורשן
מר פריסמן צבי
דניס לוז'קובוי
ליבר תור
פינטו ינון
יהודה רוט
בן סימון דניאל
עידו טויבר
תמר אדזיאשוילי
טוביאס גדעון
חמזה עומרי
רותם אברהם
גיא מרגולין
דולב רענן
כהן עופר

6.9.16
שעה 9:00
חדר 2
71074 עקרונות הכימיה ד"ר פיכמן מרב רונן שווידלר
ניצן גולדפלד
שני גבזו
טל רקלר
יפורסם בהמשך
בתאום
71078 ביולוגיה של התא פרופ מושליון מנחם,ד"ר מוסקונה אסף חיים דור
קארליקר מיטל
בתאום
71111 ביולוגיה התפתחותית של הגפן ד"ר אתי אור שקד פורת
סיסו דנה
מנגל צוריאל
דור בלאו
צליל שץ
אור מלך
ישראל אורן
אמיר קנדליק
שריד ברק
עמית פחימה
18.7.16
שעה 10:00
חדר 108 בספרייה
71138 תכנון ניסויים וסטטיסטיקה לתלמידי מחקר ד"ר דיצה בורנשטיין מעין שגב
יותם פרלמן
בתאום
71148 מבוא לכלכלת משאבי טבע וסביבה ד"ר קן עידו ימית סיבק בתאום
71251 מבוא להיסטוריה ולפילוסופיה של המדע מר שטיינברג איתי אדרי חן מנחם ( יחד עם מועד ב' )
לי בן שושן ביטלה הרשמה 20.7.16
פינברג גיל (ב)
וולצ'וק נעה
גלעד אורן
סאיט צאלון (ב')
ליאור שלמה
24/6/16 יחד עם מועד א' של סמסטר ב'
שעה 8:30 אולם 11
מועד ב' 27.7.16
שעה 9:00
אולם 11
71264 פרקים נבחרים במדעי התזונה ד"ר לימור בן יעקב ליאת שטרקמן בתאום
71264 פרקים נבחרים במדעי התזונה לימור בן יעקוב דניאלה פילדס בתאום
71312 אקופיזיולוגיה של צמחים ד"ר גרינצוויג ז'וזה,פרופ שורץ אמנון גולן אל נתן
ידעי איתי
בתאום
71346 ביולוגיה של התא הצמחי ד"ר ליאור אשד-וויליאמס צליל שץ
בן אמו ארגמן עיטם
בתאום
71346 ביולוגיה של התא הצמחי ד"ר אשד-וויליאמס ליאור בתאום
71451 מתודולוגיה של חישת מזון פרופ' מאשה ניב שהבאי נג'ווא בתאום
71472 חקיקה ותקינה למזון ד"ר צירלין אמנון שלי בן דוד
עמית דהן
בתאום
71503 ביולוגיה של הקרקע ד"ר מינץ דרור,פרופ יורקביץ אדוארד בן שושן הדס בתאום
71512 יישום שיטות ואמצעים להדברת פגעים בצמחים פרופ גמליאל אברהם,פרופ שטיינברג דני קנדליק אמיר
אמנה מוואסי
בתאום
71515 מבוא לניהול אוכלוסיות מזיקים פרופ' שי מורין ימית סיבק
וינברג עודד
בתאום
71601 יסודות מדעי ההשקיה פרופ וולך רוני מינס ירדן בתאום
71602 דישון ופוריות הקרקע פרופ' משה שנקר רועי סילברמן בתאום
71608 מטאורולוגיה וזיהום אויר ד"ר ערן טס אוריה בארי ( ביטל רישום 24.7.16)
סיבק ימית
בתאום
71709 מבוא לכלכלה א ' מר ברונר עפר אור ריבלין
סתיו יחזקאל
תמר איתן
8/9/16 שעה 9:00
חדר 109 בספרייה
71713 מבוא לאקונומטריקה ב' ד"ר זיו בר שירה בראמי רותם
גרושקא עזרא
בתאום
71723 מבוא לסטטיסטיקה ועיבוד נתונים א' ד"ר דיצה בורשטיין תמר איתן בתאום
71742 תורת הרווחה פרופ פינקלשטיין ישראל בראמי רותם
אמיר ארגואטי
בתאום
71747 אלגברה ליניארית א ' ד"ר אורשן גוני ישראל אלעד
מינס ירדן
בן דוד שגב
בתאום
71751 יסודות החשבונאות והתמחיר מר רונן זינגר אופיר מתנאל בתאום
71801 פיזיולוגיה של בעלי-חיים ד"ר ווין יוסי,פרופ הלוי-פינס אורנה,ד"ר סרוגו איתי,ד"ר יסעור-לנדאו דניאל דנה וילקר
איבגי רחל
שי אורון
יונתן טוביאס
רגב טל
יזדיאן מירית
בתאום
71811 אימונולוגיה כללית פרופ אהרון פרידמן לאברך עמרי
רוני פרי
סיון קוסבי
רועי רון
עמרי אברך
ליהיא שיימן
נתנאל פינטוב
שגיא זגורי
שי אורון
ורשבסקי סטס
דהן עמית
1.9.16 בשעה 9:00
חדר 109
71832 תרופות והשפעתן על בעלי חיים ד"ר אלון לוי הרשקוביץ שי
נעה ברויר
בתאום
71943 מאמץ גופני - פיזיולוגיה ותזונה פרופ' נעמה קונסטנטין דליה מועטי בתאום
71959 חשיבה אסטרטגית וקבלת החלטות ד"ר אייל ארט צ'פרזר תמר בתאום
71964 תורשת תכונות כמותיות ד"ר שלי דרוין לינוי עמרי בתאום
71971 מנגנוני איתות בין חיידקים וסביבתם ד"ר יעל הלמן ברק דרור בתאום
71989 אקונומטריקה א' ד"ר אייל קמחי אברמוב עידן בתאום
71998 מבוא למשוואות דיפרנציאליות רגילות ד"ר גוני אורשן אלזרוב מיראל
גרנית טל
11.7.16יבחן עם מועד א'
15/8/16 יחד עם מועד ב'
73534 ביוטכנולוגיה בחקלאות ד"ר יחיעם זלץ
ד"ר רבקה ברג
שלומית סדומי בתאום
73547 ביוטכנולוגיה וקניין רוחני ד"ר חדוה שיקלר שלומית סדומי בתאום