6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ז- נכון ל 12/09/2017

ספטמבר 13, 2017

שלום רב,

הנך זכאי/ת למועד מיוחד.   

לוח המועדים ורשימת הזכאים למועד מיוחד מתפרסם באתר הפקולטה לחקלאות –

"הודעות סטודנטים- זכאים למועד מיוחד"  ומתעדכן אחת לשבוע  מתאריך 13/8/2017.

*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 16/08/2017. 

*יתכן ובהמשך ( אם יתווספו מעל שלושה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות  שיתקיימו החל מספטמבר 2017 .

*אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה, אם לא תשתתפ/י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

מרצים: יש להעביר את ציון הבחינה לא יאוחר מנובמבר 2017 

לעדכונכם

בהצלחה ,בברכה,

ריקי עוז/ מזכירות הוראה

מספר קורס

שם קורס

מרצה

זכאים

תאריך בחינה

49601

דיני סביבה

ע"וד עמית ברכה

אמראל כחלון

בתאום

65216

כשרות ושבת

הרב נפתלי בר אילן

ברוכים יעל

בתאום

65223

תזונה במאמץ גופני וספורט

מר יאיר להב

גל פלדמן

בתאום

65322

דיאטטיקה ב'

ד"ר אנה ארוניס

ד"ר טלי סיני

ד"ר עליזה שטרק

אורלי עזריה

בתאום

65323

תרגיל דיאטטיקה ב'

ד"ר טלי סיני

גילי מזרחי

בתאום

65507

התנהגות ארגונית

ד"ר מיכל שודל

ניירוק טארק

בתאום

65514

שיווק במלונאות ותיירות

ד"ר איל ארט

נמרוד שי

שירלי ניב

אורי טפרברג

12/09/2017

בשעה 8:30

בתאום עם גילה

65520

מבוא לחקר ביצועים

ד"ר מאיר אזור

גל רוזנברג

בתאום

65644

חומרי טבע מצמחים בתזונה ובבריאות האדם

פרופ' זהרה יניב בכרך

יבגניה מינקין לוי

בתאום

65647

תזונה במעגל החיים

ד"ר עליזה שטרק

נאוה רוזן

קים גפסון

בתאום

65648

תזונת האדם - מיקרונוטריינטים

ד"ר אנה אהרוניס

להיא אסף

אורלי עזריה

בראף הילה

ענבל בר

מזל קריספין

מיטל קארליקר 

אורטל עובדיה

נטלי זלוטוביץ  

19/9/2017

בשעה 10:00

חדר ישיבות

מבחן בע"פ

70160

מבוא לגאולוגיה

פרופ' סיימון עמנואל

חא'ג יחיא טארק

בתאום

71014

מתמטיקה 2

ד"ר יבסי קוסמן

דורון פלייש

אמיר צדק

שני יונתן  

תזזו סיון

מנסור שמס

חא'ג יחיא טארק

25.9.17

שעה 9:00  

חדר 11

71019

מבוא לכלכלה

מר עופר ברונר

גנוט יוכבד

בן חיים אביטל

בתאום

71032

פיזיקה מורחב

ד"ר צבי קלברמן

אחלאם עואד

חא'ג יחיא טארק

17.9.17 שעה 10:00 יק"א 19

71033

חקלאות הצומח בישראל

פרופ' שוקי סרנגה

ד"ר ז'וז'ה גרינצויג

טביב מתן

בתאום

71034

גנטיקה מולקולרית

פרופ' אלון סמך

ד"ר אסף מוסקונה

אוריה כהן

אמיר טירולר

בתאום

71043

יסודות הסטטיסטיקה

ד"ר דיצה ברנשטיין

סימון ג'ני

רותם אברהם

אחלאם עואד

איתמר ויסברג

קליגר הדר

דרור שליט

25.9.17

בשעה 9:00

אולם 11

71044

ביולוגיה של הצמח

פרופ' נעמי אורי

קים גפסון

רניא עואד 

בתאום

71048

מבוא למדעי הצמח – אנטומיה של צמחי הזרע

ד"ר צבי פלג

ד"ר אפרת שפר

עידו רביב

בתאום

71056

מיקרוביולוגיה כללית

פרופ' אדוארד יורקביץ

ד"ר יעל הלמן

אלן קמחלי

עומר אזוב

קובי שפירא

נטע קופמן

מלאני קוניו

תמר אזדיאשווילי

בר יפת

טוביאס יונתן  

איתי דיגי

רחל לוין

ג'ורג' מור הדר מור בן חיים

03/10/2017

שעה 9:00

חדר 10

71060

פיזיקה למדעי החיים

ד"ר צבי קלברמן

דקל רעות

בר בן שיטרית

עידו רביב

יוני אייזנברג

שגרין נטלי

קארין ניסים

חסן חידר

בר קאופמן

שני איצקוביץ

תמר אדזיאשוילי 

טובאיס יונתן

שחר ניר

איתמר ענבר

17.9.17

שעה 10

יק"א 19

71067

כימיה אורגנית ב'

ד"ר צבי חיוקה

שני איצקוביץ

איתמר ענבר

גיגי ספיר

דסקל אולגה   

גל הירש

יסמין דאאס

בר קאופמן

רותם יוסף

חא'ג יחיא טארק

שחר ניר

14/09/2017

שעה 9:00

חדר 109 ספרייה

71069

איחסון פירות וירקות

ד"ר ויקטור רודוב

שי הרשקוביץ

ניב שירלי

בתאום

71091

גנטיקה של בעלי חיים וטיפוח חיות משק

גב' רוני תדמור

טוביאס יונתן 

בילאל קאדרי

דיאלה קרואני

סתיו רצון

אוריה כהן

עזה חנין

לוין רחל

צבירקין סופיה

11/9/2017

בשעה 13:00

חדר 109 ספרייה  

71111

ביולוגיה התפתחותית של הגפן

ד"ר גיל ניר

מתניה הראל

בתאום

71117

וירוסים כגורמי מחלות בצמחים

ד"ר משה לפידות

אבנר זינגר

בתאום

71145

ניהול יער בישראל

ד"ר יגאל יסים

חן קרוא

בתאום

71189

יחסי פונדקאי-טפיל של נמטודות צמחוניות

פרו'פ יצחק שפיגל

ימית סיבק

אבי אליהו

מתניה הראל

בתאום

71251

מבוא להיסטוריה ופילוסופיה של המדע

מר נתנאל קופפר

טל מקוב

בסיוני פאוזי

איתי דיגי

אחלאם סרור


 

בתאום

71344

אקולוגיה של שמירת טבע

ד"ר יהשוע שקדי

אלון גנירם

בתאום

71413

מיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון

ד"ר רוני שפירא

ברוכים יעל

25/09/2017 שעה 9:00

חדר 11

71435

יחידות פעולה בטכנולוגיה והנדסת מזון ב'

גב' עינב קליגר

אלטשולר יעל

בתאום

71453

תכונות פיזיקליות של מזונות

פרופ' עמוס נוסינוביץ

לוזיאן אגבאריה

25/09/2017

שעה 9:00

חדר 11

71478

יסודות בטוקסיקולוגיה ופרמקולוגיה

ד"ר אילן ארז

ד"ר אדוארד סיונוב

גנוט יוכבד

בתאום

71501

מבוא לאנטומולוגיה

פרופ' בועז יובל

פאוזי בסיוני

דיאלה קראוני

מאי אברהם

בר קאופמן

שחר ניר

בתאום

71609

כימיה של הסביבה

פרופ בני חפץ

זיו שני

בתאום

71622

פיזיקה של המים בקרקע

ד"ר רן הולצמן

זיו שני

25.9.17

שעה 9:00

אולם 11

71706

מבוא לניהול פיננסי ומימון חברות

גב' אביגייל הורוביץ

סיון אופק

בתאום ( עבודה)

71708

מבוא לאקונומטריקה

ד"ר זיו בר-שירה

סיקסו יוסף

אהרון כהן

דניאל צ'דינוב

בתאום

71710

מבוא לכלכלה ב'

מר עופר ברונר

מור בן חיים

בתאום

71734

תכנון חקלאי

ד"ר עידו קן

עידן אברמוב

פאונץ לי

בתאום

71736

מקרו כלכלה

ד"ר אוהד רווה

דן אביגדור

שי רחמים

כהן אהרון

בתאום

71737

תורת היצרן

ד"ר איל קמחי

גל רוזנברג

תאשמע עדי

בתאום

71739

משוואות דפרנציאליות שמושיות

ד"ר עידו זינגר

בן חיים אביטל

בתאום

71741

מבוא לסוציולוגיה

ד"ר מיכל אסא ענבר

אביתר הכהן

בתאום

71745

חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי ב' (מורחב)

מר יניב דביר

חן פרץ

שחר בן צבי

אירית ברימן

דניאל הגיגת

פרץ יואב

25/09/2017 שעה 9:00

חדר 5   

71806

פיזיולוגיה של בע"ח ב'

ד"ר יוסי ווין

סיון אופק

טל הראל

בתאום

71812

גידול בקר לחלב

פרופ' צבי רוט

אוריה כהן

צליל בראשי זינגר

בתאום

71814

גידול צאן

פרופ' סמיר מבג'יש

אוריה כהן

בתאום

71822

ממשק והזנת עופות

פרופ' צבי רוט

צליל בראשי זינגר

בתאום

71824

מבוא לפרזיטולוגיה

פרופ' גד בנעט

שני גבזו

בר בן שיטרית

צליל בראשי זינגר

8.9.17

בשעה 10:00

מעבדה  

71836

ביולוגיה ואקולוגיה של דגים

ד"ר דני גולני

 בר בן שטרית טלי שגרין

בתאום

71845

מחלות עופות

פרופ' דן הלר

אוריה כהן

בתאום

71845

מחלות עופות

פרופ' דן הלר

אוריה כהן

בתאום

71915

היבטים אפידמיולוגיים וסביבתיים של מחלות צמחים

פרופ' יגאל אלעד

פרופ' דני שטיינברג

יניב מזרחי

בתאום

71915

היבטים אפידמיולוגיים וסביבתיים של מחלות צמחים

פרופ' יגאל אלעד

פרופ' דני שטיינברג

יניב מזרחי

בתאום

71921

פיטוגאוגרפיה ואקולוגיה של צמחי ארץ ישראל

פרופ' חיים קיגל

נעה עיני

בתאום

71930

קולחים - השבה, השקיה והשלכות סביבתיות

ד"ר חורחה טרטציצקי

עמית שדה

בתאום

73534

ביוטכנולוגיה בחקלאות

ד"ר יחיעם זלץ

ד"ר רבקה ברג

אבנר זינגר

בועז עדני

בתאום

76629

תכנות מתמטי במאטלב

מר דוד דיין

טל מקוב

מאיה גופר

25/10/2017

שעה 9:00

אולם 11