6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

טקס הענקת תעודות לתלמידי "בוגר" מצטיינים 2018

פברואר 11, 2018

המזכירות לע"ה ותלמידים

ציבור הסטודנטים מוזמן

לטקס הענקת תעודות לתלמידי "בוגר" מצטיינים

הטקס יתקיים ביום א , כ"ד אדר תשע"ח , 11.03.2018.
התכנסות בשעה 13:30, הטקס יחל בשעה 14:00 באולם אריוביץ' .

הנכם מוזמנים לכבד את חבריכם המצטיינים בנוכחותכם

מקבלי פרס דיקן

שם

חוג

הלפרין אילן

מדעי הצמח בחקלאות

לאך מיכאל

מדעי הצמח בחקלאות

מגדר אשר

מדעי הצמח בחקלאות

חלימי נופר

ביוכימיה ומדעי המזון (ובהתמחות 793)

מילשטיין אליה

ביוכימיה ומדעי המזון (ובהתמחות 793)

בן ציון יוסף

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח (בהתמחות 792)

שפירא יערית

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח (ובהתמחות 792)

כודדה מתן

כלכלת סביבה וניהול (ובהתמחות 795)

גל דורן

מדעי בע"ח

לוי אביה

מדעי בע"ח

רכס דן

מדעי בע"ח

שלו יואב

מדעי בע"ח

שמואל גל

מדעי בע"ח

אלי נוי

מדעי התזונה

ברין הדר

מדעי התזונה

גולדין ויקטוריה

מדעי התזונה

חדד חן

מדעי התזונה

טרבין מריה

מדעי התזונה

לין ירדן

מדעי התזונה

מינקין יבגניה

מדעי התזונה

כרמלי בן

מדעי הקרקע והמים

עצטה יניב

ניהול מלונאות משאבי מזון ותיירות

מבין זכאי פרסי הדיקן ייבחרו מקבלי פרס רקטור.

הודעה על כך תגיע לתלמידים הנבחרים מלשכת הרקטור בירושלים.

רשימת דיקן - תלמידי "בוגר" מצטיינים

(הממוצע הכלול ברשימה הינו מ 91.64 ועד 98.68)

בייטלמן

מיכאי ל

אברהם

און

אבשלום

ירון

אופיר

אלעד

אזוב

עומר

איצקוביץ

שיר

אניס

אסף

אקרמן

נמרוד

אשכנזי

שני

ביברמן

איתמר

ביצ'צ'י

אלה

בכר

עמית

בלום

טל

בן זאב

עמית

בן חיים

ניר

בן-טוב

טל

בר ניצן

אחיטוב

בר שלום לבו ן

רוני

בר-און

פלג

ברגר

מתן

ברוז'ק

קלאודיה

ברנע

דור יהוש

ברנשטיין

עפרה

גבזו

שני

גולדברג

קים

גולדרייך

הודיה

גל

עמית

גלזר

טל טובה

גרוס

אור

גרוס

זיו

דאו

אלן

דגני

נעמה

דוידוביץ

קים

דויטש

נווה

דורפמן

דניאל

דיין

כסלו

דנציגר

נדב

הראל

אפרת

וינברגר

דנה

ולינסקי

דנה

וסר

מעיין

וקסלר

תהל מלכה

וקרט

שירה עדן

זלינגר

עמית

זלקה

אדיסו

חביב

נצר

חדש

יעל

חסנוב

טל

טבצ'ניק

יעל

טל

איתי

יוסף

עדן

כהן אמין

שיר

כרסנטי

שרון

לביא

דוד

לובראני

אורי

לוי

דבורה

לוצקי

טל

לוקסנבורג

טל אליעז

ליבוביץ

אורי

מדינה

שחר הלן

מורג

רותם

מורג

רוני

מטלו

הוד

מלה

יוגב

מן

נווה

מנחם

חן

מרגוליס

איתן

משעלי

נעם

ניסן

עידן

נעים

אלון

סבג

משה

סחאוטן

יפתח

סימנטוב

מקסים

סלונר

אביה

סמינה

תמר

סרוסי

אורן

פדורנקו

עליזה

פדלון

ליאור

פלד

אוהד

פנקס

דנה עדי

צ'אושו

אור

צבירקון

סופיה

צור

עומרי

צירלר

רותם

צריקר

הדר סופי

קאופמן

בר

קופמן

נטע

קוקוי

עמית

קושמרו

יובל

קמלמן

הדר

קרגץ'

שירי

קריגר

איל

קרלנשטיין

שרון

רוזן

נאוה

רוזנר

רעות

רוסוקובסקי

לירית

שאול

תכלת

שאשא

טל

שוורץ

נבו

שוורצשטין

נעם רגינ

שוכמכר

ריטה

שולמן

גבריאלה

שחק

יואב

שטרית

אסתאר

שטרית

רינת

שיינמן

עינב

שמש

שחר

שרוי

מאי

שרם

טל

שרעבי

זהר

תדמור

אלה