תא הבוגרים של הפקולטה לחקלאות

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה על שם רוברט ה. סמית היא אותה הגברת אשר רבים מבוגרינו מכירים כ"הפקולטה", אלא שברוח התקופה היא באדרת רחבה, עדכנית וחדשנית. הפקולטה היא עדיין היחידה בארץ  המציעה לימודים אקדמיים במדעי החקלאות, אך בנוסף גם לימודים במדעי המזון, התזונה, הסביבה וביוטכנולוגיה. הפקולטה היא המקום היחיד בו ניתן ללמוד בארץ רפואה וטרינרית.

הפקולטה גאה בהישגים הרבים של הבוגרים והבוגרות שלה, ורואה עצמה כבית לא רק לתלמידים הנוכחיים ולסגל, אלא גם לאלפי בוגריה. בוגרי הפקולטה מאיישים מישרות במגוון תחומי החקלאות, המזון והסביבה בשירות הציבורי ובמגזר הפרטי. טביעות האצבע של בוגרינו באות לידי ביטוי בכל פינה בארץ וכן ברחבי העולם.

פינה חמה שמורה בליבם של בוגרינו לפקולטה הירוקה שבה בילו תקופה חשובה בחייהם. כפי שמעידים בוגרינו, הלימודים והאווירה בפקולטה היוו את התשתית והמנוף להתפתחותם האישית והמקצועית. חשוב לנו לשמר את הקשר בין הפקולטה לבין המסיימים לדורותיהם. אנו מאמינים שיש מקום לפעילות משותפת שמטרתה היא חיזוק ההכרה במעשה החקלאי, ייצור מזון והרגלי התזונה, תוך שמירה על איכות הסביבה.

"תא הבוגרים של הפקולטה" הוקם כדי לקדם את המשכיות הקשר שבין הפקולטה לבוגריה ובין הבוגרים לבין עצמם כמסגרת חברתית ומקצועית לחילופי דעות, שיתופי פעולה, עזרה הדדית ופעילות קהילתית וציבורית. בראש תא הבוגרים מכהן היום חתן פרס ישראל פרופ' יעקב קטן.

פעילות הבוגרים בפקולטה באה לידי ביטוי בהוראה, השתתפות באירועים אקדמיים, עזרה בהכוונה תעסוקתית, "מידעון הפקולטה", תמיכה בפרויקטים חברתיים ותרומות נוספות לחיי הפקולטה.


תא הבוגרים שוקד על עדכון פרטיהם האישיים המעודכנים של בוגרי הפקולטה לדורותיהם תוך שיוכם למחזורים לפי שנת הענקת התואר.


על מנת ליצור קשר עם תא הבוגרים, לברר כיצד ניתן להיות מעורבים בפעילות בוגרים ולהירתם לארגון כנס מחזור לשנתון שלכם, נא לפנות לכתובת    lirond@savion.huji.ac.il
08-9489505

לעדכון הפרטים אנא הקליקו כאן

 

כנס בוגרים