6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ח

מאי 23, 2018

ם למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ח-. 23.5.18

שלום רב,      

הנך זכאי/ת למועד מיוחד.
לוח המועדים ורשימת הזכאים למועד מיוחד מתפרסם באתר הפקולטה לחקלאות –
"הודעות סטודנטים- זכאים למועד מיוחד" ומתעדכן אחת לשבוע מתאריך 9/4/2018.

*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 11.4.18.
* תלמידי מוסמך יכולים לפנות למרצים כבר ב 4.3.18
*יתכן ובהמשך ( אם יתווספו מעל שלושה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות שיתקיימו החל מספטמבר 2018 .
*אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה, אם לא תשתתפ/י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

מרצים: יש להעביר את ציון הבחינה לא יאוחר מנובמבר 2018

לעדכונכם
בהצלחה ,
בברכה,

ריקי עוז/ מזכירות הוראה

מספר קורס

שם קורס

מרצה

זכאים

תאריך בחינה

65212

אנטומיה ופיזיולוגיה של האדם

פרופ בטי שוורץ,
פרופ אפרת מונסונגו-אורנן

דניאל גולדברג
שגיב סימוביץ
(ביטל 18.3.18 )
מאי רק
לין ירדן
נקש איתן
חלימי נופר 
וותד נאדין

3.9.18 שעה
9:00  חדרים ימסרו בהמשך

65320

דיאטטיקה א

ד"ר אנה ארוניס
ד"ר,
רונית ענבר
ד"ר עליזה שטרק

סגא כבהא
(ביטלה 22.3)
אורטל עובדיה
עפרה ברנשטיין
ערן מאיר
רועי עמר
רוואנד חמודי
זלוטקביץ נטלי

4.9.18 שעה 9:00
חדרים ימסרו בהמשך  

65321

תרגיל בדיאטטיקה

ד"ר אנה ארוניס
ד"ר טלי סיני

עפרה ברנשטיין
רועי עמר

בתאום

65618

בריאות הציבור וקידום תזונה בקהילה

ד"ר שרון עירון-שגב,
ד"ר עליזה שטרק

סמא עסלי

בתאום

71004

מבוא לזאולוגיה

ד"ר חיים סיון

עינב גבאי

בתאום

71012

יסודות הגנטיקה

ד"ר עידן עפרוני,
פרופ דני זמיר

מורייה כהן
(ביטלה 17.5.18 )
דבאח רימה
יואב בדולח
מרינה קרמינסקי
לילך מקונט
אהרונוביץ יונתן
שי מאיר
מיטל  קארליקר
דסקל אלונה
רעות דקל
סתיו גולשטיין
עדי לקר
שני איצקוביץ
אייל זיו
מיכאל לביאי
דניאל ליכטשיין
אדר מזרחי
(ביטלה 15.5)
נעם משעלי
(ביטל 26.4.18)
סיון סנאי תזזו
ירדן נוריאל
אלעד פרקש
נועם הופמן
מיכל פרידמן
ניר שחר
סאסין לואיס
קאסוביץ ליאת
ביאדסי מלאק

18.5.18 שעה 8:30 
חדר 1 + חדר 2

71015

פיזיולוגיה של הצמח

פרופ דוד וייס,
פרופ צח אדם,
פרופ מנחם מושליון

בר פלטין

בתאום

71018

יסודות מדעי הקרקע

פרופ בנימין חפץ

בר פלטין
איתן ריבק
צריקר נופר
שביט גלי
גילי ברויאר
הדס רז
זיו אייל

 16.9.18 בשעה 10:00
חדר סמינרים קרקע

71019

מבוא לכלכלה

מר עפר ברונר

גולדמן אירינה
גנוט יוכבד 

בתאום

71022

חשבון דיפרנציאלי
ואינטגרלי א '

ד"ר יניב דביר

דניאל ליכטשיין
מיאר אבראהים
שחף שנרך
יונתן אהרונוביץ
שחר ניר
חנין עיזה
שני איצקוביץ
מתן טביב
איתן מרמלשטיין

20/04/2018
8:30
יק"א 20

71024

כימיה פיזיקלית

פרופ יעל מישאל

ליהי אסף
רינה סטטיצ'ר

בתאום

71028

גנטיקה בסיסית

 ד"ר עידן עפרוני

 

16.3.18
בשעה 8:30
חדר 104

71031

פיזיקה א'

ד"ר יאיר מאו

טל רשף

בתאום

71043

יסודות הסטטיסטיקה
ותכנון ניסוים

ד"ר בורנשטיין דיצה

מרקוס אבל
גולדמן אירנה
לואיס סאסין

יחד עם תלמידי סמסטר ב'

לבחירת התלמיד

9.7.18 שעה 9

או

6.8.18 שעה 9:00

71045

עקרונות השבחת צמחים

פרופ אורי לביא,
גב רעות דבורה

עומרי חמזה

בתאום

71049

מבוא למדעי הצמח –
התפתחות עולם הצמחים

פרופ רבקה אלבאום,
ד"ר סמדר הרפז-סעד

פואד חיר

בתאום

71061

פיזיקה למדעי החקלאות א '

מר איתי בראלי

מתן גולומב
עדו נדב
דזינשולי יעל
צבטקוב ליאן 
אשוט מקרטיצ'א

 24/08/2018
יום שישי בשעה 9:00
ח"ס מי תהום

71065

מבוא לביולוגיה מולקולרית

פרופ אלכסנדר ויינשטיין,
פרופ שי מורין

דניאל ליכטשיין
ברקוביץ ויקי
אלאלוף רוזי
אסאלה כבת
איתן מרמלשטיין
אבורייה ביאן

בתאום

71066

עקרונות בכימיה אורגנית א '

ד"ר רחל עוזרי

באייר משה
גרשון עמית
 עינב גבאי
ולדימיר מינדל
ליאם דהן
זועבי קוסאו
סיון סנאי תזזו

צבטקוב ליאן 

חמודי רוואנד
טל רשף

7.9.18 בשעה 8:30
חדר 109 בספרייה

71074

עקרונות הכימיה

ד"ר מרב פיכמן

רוזמן זאב
עידו נדב

בתאום

71078

ביולוגיה של התא

פרופ מנחם מושליון,
ד"ר אסף מוסקונה

עידו נדב
דחלה מוחמד
אדר מזרחי
יפעת גולדשטיין

בתאום

71082

ניהול משולב של שטחים פתוחים

ד"ר יעל מנדליק

אלה אילני
זינגר עידו

בתאום

71123

אובדן ובזבוז מזון

ד"ר רון פורת

קרן קוניבסקי
הילה חייבי

בתאום

71125

פיטובקטריולוגיה

פרופ' שאול בורדמן

אורן טל

בתאום

71139

היבטים מולקולאריים
במנגנוני ההגנה של צמחים

ד"ר מרגנית לוי

אורי מולד

בתאום

71148

מבוא לכלכלת משאבי טבע

ד"ר אבי אבנשטיין

הרשלר יוסי
לאופר ליאור
לביא אבי
לוי אביבה
נהרי רועי
צעירי יונית
מעין ליה נדבך
חן דוידסון
נעה עיני
 

26.2.18
בשעה 10:00 בחדר 2203 במדעי החברה,
הר הצופים.

71213

תרביות רקמה ותאים

ד"ר אלי חייט,

פרופ רינה מידן

דור אגמון

 בתאום

71251

מבוא להיסטוריה ופילוסופיה של המדע

מר נתנאל קופפר

עודד זכר
בר פלטין
דותן ששון
אורית דואק
בר פלטין
ליאל גלילי
קרן מטיס (29.6)
ליאל גלילי


 

תלמידי סמסטר א'
הזכאים למועד מיוחד
יוכלו להצטרף לאחד משני התאריכים
לאחר שיודיעו למזכירות הוראה
מועד נוסף:  29.6.18  שעה 8:30
או 1.8.18 בשעה 9:00

71264

פרקים נבחרים במדעי התזונה

ד"ר לימור בן יעקב

דוד אלבלמן

בתאום עם היחידה

לאבני פינה ( אגנס)

71265

התפתחות ידע מדעי והשפעותיו על המלצות תזונתיות

ד"ר לימור בן יעקב

עידו ויטלין
אושר בניסטי

בתאום עם היחידה

לאבני פינה ( אגנס)

71312

אקופיזיולוגיה של צמחים

פרופ אמנון שורץ,
פרופ ז'וזה גרינצוויג

אלה דגון

בתאום

71335

ביולוגיה של שימור תבואה,
זרעים ומזון יבש

פרופ אליהו שעיה,
ד"ר משה קוסטיוקובסקי

אלון גנירם (מבטל 18.3.18
גילי פלקובי

בתאום

71434

יחידות פעולה בטכנולוגיה והנדסת מזון א'

פרופ עידו ברסלבסקי

ליהי אסף
אחלאם סרור
יוסף רותם
דידי מזור
ויקי ברקוביץ
הילה בראף

25.5.18
שעה 9:00
 אתרוג

71453

תכונות פיזיקליות של מזונות

ד"ר רונית צביטוב יערי

קרן בן סימון
ברקוביץ ריקי

בתאום

71346

ביולוגיה של התא הצמחי

ד"ר ליאור אשד-וויליאמס,
ד"ר עינת שדות

עפגין בן

בתאום

71512

ישום שיטות ואמצעים להדברת פגעים בצמחים

פרופ אברהם גמליאל,
פרופ דני שטיינברג

נעמי מרחבקה
אוהד אברהם

בתאום

71602

דישון ופוריות הקרקע

פרופ משה שנקר

זיו שני
 

בתאום

71612

איכות מים,
השבחה והשבה

גב שרה אלחנני

זיו שני

בתאום

71703

סטטיסטיקה תיאורית וגיליון אלקטרוני

ד"ר דיצה ברנשטיין
יאיר אדיבי

בראל טל
דלית מורד

בתאום

71708

מבוא לאקונומטריקה

ד"ר זיו בר-שירה

פאונץ לי
פינסקי לי

בתאום

71733

ניהול השיווק

פרופ' אמיר היימן

כתריאל אורי

בתאום

71742

תורת הרווחה

פרופ' ישראל פינקלשטיין

אליאור בלייח

( ביטל 12.4.18)

 גורליק דן
פאונץ לי

בתאום

71747

אלגברה ליניארית א'

ד"ר גוני אורשן

פז לוגסי
רובינפלד דורון

בתאום

71752

יסודות המימון

גב אביגיל הורוביץ

פז לוגסי
טלאל אסולין

בתאום

71803

רבייה השוואתית

פרופ צבי רוט,
פרופ ישראל רוזנבוים

בליאייב אנסטסיה

בתאום

71804

מבוא לאמבריולוגיה

פרופ' דלית סלע-דוננפלד

  איתי דייגי
סולומון אפרת

בתאום

71811

אימונולוגיה כללית

פרופ אהרון פרידמן

לינוי שוקרון
זלוטקביץ נטלי
קאדרי בילאל
מור בן חיים
אישגור גרינברג שני
קארליקר מיטל
עמית אביבית
אסאלה כבת
טובאיס יונתן
אוריין בהארי
בן שטרית בר
אודט גולדמן
תמר אדזיאשוילי
( ביטלה 3.5 )   
פולק גילי
אבורייה ביאן
הילה מיצנר

4.5.18 בשעה 9:00
חדר סמינרים בע"ח

71833

ביוקלימטולוגיה של חיות משק

ד"ר יוגב פיאסטון

תור ליבר
יעל בן אריה
( מבוטל 24.4.18)  
ענבר לוי
(ביטלה 26.4.18)
נטע קופמן
( ביטלה 26.4.18)
מיכל פרידמן
דור עגיב
(ביטול 27.3 )
יונתן טובייס
עינב בלוטל
מיטב לבינסון
(ביטלה 8.4. )
גילי פולק
נעה דרעי
 (ביטול 8.4)
חנין עיזה
תמר אדזיאשוילי
מירית יזדיאן
( ביטול 26.4.18)
דיאלה קארוני
טל חסנוט

29.4.18 בשעה 17:00 
ח"ס בע"ח

71835

ביולוגיה של בלוטת החלב

פרופ צבי רוט,
ד"ר נורית ארגוב-ארגמן

אבוחגול היבה
רותם אברהם
איתי מאס

 29.4.18 בשעה 10:00
 
בחדר הישיבות
של המחלקה לבע"ח

71976

שינוי גלובלי -
השלכות ביולוגיות ואקולוגיות

פרופ' ג'וזה גרינצוויג

אלנתן גולן

בתאום

73534

ביוטכנולוגיה בחקלאות

ד"ר יחיעם זלץ
ד"ר רבקה ברג

נמרוד אלרון

בתאום