9e83956c5486ac8a4dbab13942035962

6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

זכאים למועד מיוחד סמסטר א' תשע"ט

מרץ 17, 2019

זכאים למועד מיוחד סמסטר א'  תשע"ט . נכון 14.3.19

 

לוח המועדים ורשימת הזכאים למועד מיוחד מתפרסם באתר הפקולטה לחקלאות –

"הודעות סטודנטים- זכאים למועד מיוחד"  ומתעדכן אחת לשבוע  מתאריך 10/3/2019.

*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 10.3.19.

 *אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה
אם לא תשתתפ/י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

בהצלחה !

ריקי עוז/ מזכירות הוראה

סמסטר א' מועד מיוחד

מספר קורס

שם קורס

שנה

זכאים למועד מיוחד

שם מרצה

מועד

65027

השלמה במתמטיקה

א

קרן סמסון

ד"ר מרדכי כהן

בתאום

65212

אנטומיה ופיזיולוגיה של האדם

ב

נגה הירש
קוסאי זועבי 

פרופ אפרת מונסונגו-אורנן ,
פרופ בטי שוורץ

בתאום

65217

מבוא לפסיכולוגיה

א

הילה קטן

ד"ר ש"י אדמוני

בתאום

65300

תורת הריאיון

ג

אלטמן אלמוג

גב' אמירה ברגר

בתאום

65313

מבוא לאפידימיולוגיה

ג

ליי מימון

פרופ אהרון טרואן

  
 
 

65320

דיאטטיקה א'

ג'

פישר תמר
זיו אקרמן

ד"ר רונית ענבר,
ד"ר אנה ארוניס,
ד"ר עליזה שטרק

בתאום

71002

עברית רמה 5

א

טולדנו מאוריצו

גב אסתר סימונס

בתאום

71004

מבוא לזאולוגיה

א

חיה סלימן

ד"ר חיים סיון

17.4.19
שעה 8:30

71007

מתמטיקה

א

עפגין בן

ד"ר יבסיי קוסמן

29.3.19
שעה 8:30

71012

יסודות הגנטיקה

ב

נור עאוד
שיר עסיס
דנה יודלביץ
נווה נגרי
דניאל עידן
שרה בן עמרה
רוואן חמודי

פרופ נעמי אורי,
ד"ר עידן עפרוני

17.4.19
שעה 9:00
חדרים ימסרו בהמשך

71028

גנטיקה בסיסית

 

רועי הורוביץ

פרופ נעמי אורי,
ד"ר עידן עפרוני

17.4.19
שעה 9:00

71015

פיזיולוגיה של הצמח

ב

מיכל ארבל
בר אפרתי
שחף אלוז
דניאל עידן
גורה אביעד 
אשרה פייבלוביץ

פרופ מנחם מושליון,
פרופ דוד וייס,
ד"ר שילה רוזנווסר

בתאום

71018

 יסודות מדעי הקרקע 

ב'

מיכל ארבל
רינה סטיטצ'ר
עזיאל לובובסקי – ביטל 4.3.19
איתן מרמלשטיין
מיאר אבראהים

פרופ בנימין חפץ

5.4.19
שעה 8:30
כנראה ידחה ל 17.4.19

71019

מבוא לכלכלה

 

ג'קי שואף

מר עפר ברונר

בתאום

71022

חדו"א א'

א

גיא אור
ברזילי בר
מיאר אברהים
יצחק גורן
מיאר אבראהים
תמר אדזיאשווילי 
ג'נו רון

מר צבי פריסמן
ד"ר אנה גורביץ

29.3.19
שעה 8:30

71024

כימיה פיזיקלית

א

עזיאל לובובסקי-ביטל 11.3.19
ראוון חמודי
נור עואד

פרופ' יעל מישאל

בתאום

71031

פיזיקה מורחב

א

כהן מורן
איה עואד

ד"ר יאיר מאו

12/4/2019
שעה 8:30

71043

יסודות הסטטיסטיקה

ב'

שיר עסיס
איתי  דיגי
טל גינצל

ד"ר דיצה בורשטיין
חיה סלימן
עזיאל לובובסקי
יונתן שפירא
שהם ניר
אירנה גולדמן
שני איצקוביץ
אירנה גולדמן
דניאל עידן
גיא בימקה
 ססיאן לואיס
אביחי עמיאל

יחד עם מועד א/ב   71013 של סמסטר ב'

71045

עקרונות השבחת צמחים

 

רועי חבושה
יונתן אהרונוביץ
מיכאל סטרונין

ד"ר יוני אלקין

טרם נקבע

71054

חדו"א א'

א

אבנר מתן

ד"ר יניב דביר

29.3.19
שעה 8:30

71061

פיזיקה א'

א

 אריק קידר
נחמני לטם
עינב גבאי
מתן גולומב
ברזילי בר
משעל הראל( ביטל 11.3.19)
עידו ולק
אמיר צרפתי
תמר אדזיאשווילי
פיליפוביץ סתיו

מר איתי בראלי

12.4.19
שעה 8:30

71065

מבוא לביולוגיה מולקולארית

ב

מיכל ארבל
שרה בן עמרה
שיר עסיס
יעל דזנשוילי

פרופ אלכסנדר ויינשטיין,
פרופ שי מורין

טרם נקבע

71066

כימיה אורגנית

א'

 נדב לוטן
אבנר מתן
אריק קידר
רבקה בנימין
ברחובסקי מריה
אמיר צרפתי
בן דור אלעד 

ד"ר אלי רוכלין

5.4.19
שעה 8:30

71074

עקרונות הכימיה

א'

נוה נגרי
אריק קידר

ד"ר מרב פיכמן

  בתאום עם המרצה
 

71073

מעבדה בעקרונות הכימיה

א

אריק קידר

ד"ר מרב פיכמן

  בתאום עם המרצה
 

71078

ביולוגיה של התא

א

שיר עסיס- ביטלה 3.3.19
מלקו סמי
חני רז

פרופ מנחם מושליון,
ד"ר אסף מוסקונה

18.4.19
שעה 8:30

71079

מע' בעקרונות הכימיה

א

 

ד"ר מרב פיכמן,
פרופ חגי אבליוביץ

בתאום עם המרצה

71251

היסטוריה ופילוסופיה

א

איה עקל
קאמאר טיבי- ביטל 5.3.19
תומר וידוסקי
לורה גוטקין

מר נתנאל קופפר

יצטרפו למועד א או ב' בסמסטר ב'

71215

פרמנטציה בתעשייה הביו-פרמצבטית

 

אחלאם סרור
תמר איתן
דיאלה קוראני

מר משה לנדסברג

בתאום

71264

פרקים נבחרים במדעי התזונה

 

שחר מצא

ד"ר לימור בן-יעקב

בתאום מול אבני פינה בירושלים / אגנס

71456

גידול והכרה של עצי יער

 

מאיה לורנסיה

ד"ר דוד ברנד

29.3.19 שעה 8:30
חדר יתואם בהמשך

71605

שימור קרקע

 

מקסים סלפיאן – ביטל- 11.3.19

ד"ר גיל אשל

טרם נקבע

71719

שווק תוצרת חקלאית

 

חן פרץ
 

ד"ר יעל קחל

טרם נקבע

71723

מבוא לסטטיסטיקה ועיבוד נתונים א'

 

אבשלום מיארה
ערין גרייב

ד"ר דיצה ברנשטיין

טרם נקבע

71709

מבוא לכלכלה א'

 

אריק קידר

מר עפר ברונר

בתיאום

71733

ניהול השיווק

 

אבשלום מיארה

פרופ אמיר היימן

טרם נקבע

71740

חדו"א מורחב

א

אריק קידר
אור משה
אבשלום מיארה 
טולדנו מאוריצו

ד"ר אנה גורביץ

29.3.19
שעה 8:30

71742

תורת הרווחה

 

תמר איתן
דן אביגדור

פרופ ישראל פינקלשטיין

בתאום

71744

מתמטיקה שימושית לתלמידי קרקע ומים

ב

גיא בימקא
יונתן דרום
שיר מוסקוביץ
שחף אלוז
נור  עואד
ניר אברבוך
נדב קלנר
איתמר ענבר
אלמוג פז
דניאל מוזיקנסקי
רועי הורוביץ
אביעד אברהם – ביטל 14.3
דרור אטלינגר
הדס רז

ד"ר אנה גורביץ

29.3.19
8:30
חדר 109

71751

יסודות החשבונאות והתמחיר

א

דהאן ליעם

מר רונן זינגר

בתאום

71752

יסודות המימון

ב

אור משה

גב ביאטה איטיו שוורץ

בתאום

71753

משפט אזרחי

 

אבשלום מיארה

עו"ד איתן גת

בתאום

71803

רבייה השוואתית

 

פרופ צבי רוט,
פרופ ישראל רוזנבוים

שני איצקוביץ

בתאום

71804

מבוא לאמבריולוגיה

ג

דיאלה  קרואני
שני איצקוביץ

פרופ'  דלית סלע דוננפלד

בתאום

71811

אימונולוגיה כללית

 

ירדן נוריאל
שני איצקוביץ
נדא חליל
תמר אדזיאשווילי 

ד"ר אלון לוי,
ד"ר ארז מילס

בתאום

71833

ביוקלימטולוגיה  של חיות משק

 

איתי דיגי
שני איצקוביץ

ד"ר מאיה זכות
ד"ר שלי דרוין

בתאום

71826

פיזיולוגיה של עופות

 

איתי דיגי

פרופ' ישראל רוזנבוים

בתאום

71851

תפוקה ואיכות מוצרים מן העוף

 

שני איצקוביץ
אירנה גולדמן

פרופ זהבה אוני

בתאום

71852

אקולוגיה מיקרוביולוגית במערכות מדגה

 

איתי דיגי

פרופ יאפ ואן-ריין

בתאום