9e83956c5486ac8a4dbab13942035962

6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

טקס הענקת תעודות לתלמידי "בוגר" מצטיינים 2019

פברואר 6, 2019

ציבור הסטודנטים מוזמן לטקס הענקת תעודות לתלמידי "בוגר" מצטיינים

הטקס יתקיים ביום ב , כ"ז אדר א תשע"ט , 4.3.2019
התכנסות בשעה 12:30, הטקס יחל בשעה 13:00 באולם אריוביץ'.

הנכם מוזמנים לכבד את חבריכם המצטיינים בנוכחותכם

מקבלי פרס דיקן

שרר גיבשטיין חן

מדעי בע"ח

ליהי אפרים

מדעי בע"ח

מילשטין אליה

ביוכימיה ומדעי המזון (ובהתמחות 793)

פויר ארז

מדעי הצמח בחקלאות

מנדלסון פז

מדעי בע"ח

קראוס ליאור

מדעי התזונה

בן בסט סיון

ביוכימיה ומדעי המזון (ובהתמחות 793)

גולדפרב פרי שני

מדעי הצמח בחקלאות (ובהתמחות 791)

שרעבי יואב

מדעי הצמח בחקלאות (ובהתמחות 791)

שטרית אסתאר

מדעי התזונה

לביא דוד

מדעי בע"ח

גרינספן גלי

מדעי התזונה

אשכנזי שני

מדעי התזונה

גולדין ויקטוריה

מדעי התזונה

רז תום

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח (ובהתמחות 792)

טישלר תמירה

כלכלת סביבה וניהול (ובהתמחות 795)

שוורצברג ספיר

ביוכימיה ומדעי המזון

ברלזון גיא

כלכלת סביבה וניהול

ערדפרב חנה

אגרואקולוגיה ובריאות הצמח

אסא איתמר

מדעי הקרקע והמיים

עצטה יניב

ניהול מלונאות משאבי מזון ותיירות

מבין זכאי פרסי הדיקן ייבחרו מקבלי פרס רקטור.

הודעה על כך תגיע לתלמידים הנבחרים מלשכת הרקטור בירושלים.

רשימת דיקן - תלמידי "בוגר" מצטיינים

(הממוצע הכלול ברשימה הינו מ 98 ועד 92.19)

אברהם

עידן

אוזדובה

מאיה

אופיר

אלעד

אופק

סיון

אורן

יובל

אטיאס

גלי

אטיאס

שלי

אלי

נוי

אלי

מור

אסטרוק

שיר ג'סי

אפרתי

איתמר

באום

קרן

בוכשטב

נופר

ביברמן

איתמר

בירנבאום

ניצן

בר שלום לבון

רוני

ברגר

מתן

ברוז'ק

קלאודיה

ברוקנטל

הלל

ברין

הדר

גבזו

שני

גדליהו

מתן

גולדברג

דנה

גינדין

ידין

גלר

לאה

דגן

עדי

דיאמנט

בר

דפנה

גל

הלפרין

אילן

הנדל

אלישע בנ

הראל

תום חי

הראל

אפרת

ולר

חן

וקנין

נופית

חבצלת

צוף

חדד

חן

חלימי

נופר

חלפון

נעמי

חמו

רן

חן

מאי

טורצ'ין

אלעד

טרבין

מריה

כהן

ירדן

כהן

גל

כרומשו

תום

לאך

מיכאל

לדרקרמר

דנה

להב

רותם

לובראני

אורי

ליבוביץ

אורי

ליס

עופר

לנגר

מרוה

מאיר

איל

מוסטוב

מיטב

מטוסביץ-לפר

רותם

מינקין לוי

יבגניה

מירון

ענבל

מן

נוה

מנשרוף

שחר

מרגוליס

איתן

מרציאנו

דורין

משעלי

נעם

נחמיאס

הגר

ניסן

עידן רז

ניר

דנה

נעים

אלון

סבג

משה

סבוני

שי-לי

סטי

הגר

סידס

רוני

סימסולו

יסמין

סלוין מרקבר

מאיה

סמינה

תמר

עובדיה

שי

עובדיה

שיר

עוז

איתי

עזר

רן

עינב

עדי

פדלון

ליאור

פורמן

מארק

פרידמן

אמיתי

פרנקל

מתן

צבירקון

סופיה

צור

עומרי

קאופמן

בר

קונדרשוב

יבגניה

קופמן

נטע

רוזנר

רעות

רוט

טהר

רטינר

קארינה

רייכמן

דין

רמון

אוריה

שאול

תכלת אבי

שאשא

טל

שורצמן

ירדן

שניידר

פלג

שניידר

ענת

שפירא

יערית

שקד

נטע

שרעבי

זהר