6b76acd05e18497c057639489560887e

bff3089556dc0f068d62fecb7a1fe0b1

d05b63b6578383b74f89f47a994168fd

34385b3706383b67e3189dccf189e608

802e0afa3f8cec82459401b3fc8cbfbf

f3f202958aecc3d5761da90b7fc51350

a900c542a0cac4dbaf21dc8801731c39

כל החדשות

הודעות אחרונות

כל החדשות

כל ההודעות

זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ח

ספטמבר 13, 2018

זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ח  נכון 13.9.18

שלום רב,

להלן לוח המועדים ורשימת הזכאים למועד מיוחד המתפרסם באתר הפקולטה לחקלאות "הודעות סטודנטים- זכאים למועד מיוחד" ומתעדכן אחת לשבוע מתאריך 21.8.18 .
*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 21.8.18.
* תלמידי מוסמך שאושר להם מועד מיוחד בתאום עם המרצה יוכלו לפנות ישירות למרצה עם קבלת הזכאות .
*יתכן ובהמשך (במידה ויתווספו מעל שלושה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות שיתקיימו החל מספטמבר 2018 .

*אם אושרה לתלמיד בחינה במועד מיוחד עליו להשתתף בה, אם לא יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

מרצים: יש להעביר את ציון הבחינה לא יאוחר מנובמבר 2018

בברכה,
ריקי עוז/ מזכירות הוראה

מספר קורס

שם קורס

מרצה

זכאים

תאריך בחינה

65125

אנדוקרינולוגיה של האדם

פרופ' אפרת מונסנגו-אורנן

יובל מימון

בתאום

 65128

תורת המזון

ד"ר עליזה שטרק

פישר תמר

בתאום

65214

תזונת האדם

פרופ' אורן תירוש

ורוניקה אנשקי (מבטלת 6.9.18)
סיון תזזו
 

בתאום

65322

דיאטטיקה ב'

ד"ר טלי סיני,
ד"ר עליזה שטרק,
ד"ר אנה ארוניס

ברנשטיין אילנה
קוסייני מראם
עובדיה אורטל
אניג'ר צופיה
שטרן מור

16/09/2019
שעה 9:00
חדר  109

65323

תרגיל דיאטטיקה ב'

ד"ר טלי סיני,
ד"ר אנה ארוניס

עמית אביבית
כבהא סגא
בהארי אוריין

12.9.18 בשעה 9:00 חדר 109

( יחד עם מבחן בע"ח)

65324

נוירואינדוקרינלוגיה

פרופ' אורן פרוי

אסאלה כבת
מיטל קארליקר

10/10/2019
בשעה 9:00

65507

התנהגות ארגונית

ד"ר מיכל שודל

אלון לוי

בתאום

65524

עקרונות הביוכימיה והביולוגיה של התא

ד"ר אורן שינברג

פז לוגסי

בתאום

65644

חומרי טבע מצמחים

פרופ' זהרה יניב

אורין בהרי

בתאום

65648

תזונת האדם - מיקרונוטריינטים

ד"ר אנה ארוניס

תמר פישר (ביטלה 12.9)
זיו אקרמן
ורוניקה  אונשקו
יובל מימון
ענבל בר
כהן מוריה
גל גבריאל

12.9.18
בשעה 9:30
מבחן בע"פ
בחדר המרצה

71014

מתמטיקה 2

ד"ר יבסיי קוסמן

שי בן אפרים
אבורומי  חנאן
זועבי קוסאי
רשף טל

16.9.18
שעה 9:00
 חדר 109

71023

חשבון דפרנציאלי ואינטגרלי ב'

ד"ר יניב דביר
מר צבי פריסמן

ג'קי שואף
 זאב כהן
עינב גבאי
דניאל עידן
איתן מרמלשטיין
ניר רוטשילד
 אילון בירן
שיר עסיס
ליאור ראוך
ענת אולומוצקי
קליינרמן קארין
מריה ברחובסקי
ניצן אייזנברג
ענת קופר
דפנה אליהו
דולב עזרא
גילי שביט
חסן חידר
אדר מזרחי
רותם אברהם
חיה סלימאן
אדזיאשוילי תמר
שני איצקוביץ
שירן וקסלר

5.9.18 שעה 9:00
אולם 15 אברהמס

71032

פיזיקה ב' מורחב

ד"ר אביגיל קנר

רוואנד חמודי
חנאן אבו רומי
מוזיקנסקי דניאל
נור עואד

 3.10.18 שעה 9:00
חדר יתפרסם בהמשך

71034

גנטיקה מולקולרית

פרופ' אלון סמך
ד"ר אסף מוסקונה

דור פרץ
שקד עזרן
תומר מי-טל
מתן פרנקו
 

בתאום

71043

יסודות הסטטיסטיקה ותכנון ניסויים

ד"ר דיצה בורשטיין

יובל בליטשטיין
גלי שביט
לואיס שאשין
עירית שרמן
לורנסיה מאיה
פריג היבה
מטיס קרן
טל ינאי
אמרי צדק
מיכאל לביא
רשף טל
הדר גליגר
אלון לוי

3/10/2018
שעה 9:00
חדר יתפרסם בהמשך

71044

ביולוגיה של הצמח

פרופ נעמי אורי

מוחמד דחלה

בתאום

71056

מיקרוביולוגיה כללית

ד"ר נדב קשטן,
ד"ר יעל הלמן

מתן ברגר

 בתאום 

71062

פיזיקה למדעי החקלאות ב'

מר איתי בראלי

ביבס נוי
שקד אדר
רביב עידו
אלברט נזרוב
ליעם דהאן ביטל
מיכל כהן
רוזן דב
דניאל בורג
אדזיאשוילי תמר
שני איצקוביץ

 14.9.18
בשעה 9:00
חדר 109

71067

עקרונות בכימיה אורגנית ב

ד"ר צבי חיוקה

יובל בליטשטיין
סוניה ברונשטיין
יאסמין דעאס
ניר שחר
אירנה גולדמן
קליינרמן קארין
פריג היבה
יאסמין דעאס
ליעם דבאן
לרנר עמר
כהן אורטל
מריה ברחובסקי
 רשף טל
עזרא דולב
סיון סנאיי
 מלאק ביאדסי
הודיה דניאל
ארתור יוהנוביץ

2.10.18
שעה 9:00
חדר 2
 

71070

גאולוגיה סביבתית

ד"ר לרי גבר

עומר לויטל

בתאום

71091

גנטיקה של בע"ח וטיפוח חיות משק

ד"ר ליאור דוד

יהונתן   שפירא
נועם אפל
חנה אודנהיימר
חנין עיזה
רעות דקל

 25.9.18 בשעה 10:00

71111

ביולוגיה התפתחותית של הגפן

ד"ר גיל ניר

הדר קליגר
גדעון טובייס

בתאום

71169

תאי גזע והיררכיה תאית

במדע בחקלאות וברפואה

גב שנהב כפיר
פרופ איתמר ברש

בר קליסקי (מורדקוביץ )
בן חיים מור מרים

בתאום

71184

הנדסה גנטית

פרופ חנוך זוסנק,
ד"ר שילה רוזנוסר,
פרופ ברטה סיוון-לבבי

מתן פרנקו

בתאום

71209

מעבדה באימונולוגיה

ד"ר ענב בר-שירה

דיאלה קרואני

בתאום

71251

מבוא להיסטוריה ופילוסופיה

מר נתנאל קופפר

ליאל גלילי (מסמ א')
עמית נתן (מסמ א')
ניר אברבוך
אופיר טיב  (ביטל 12.9.18)
יונתן אהרונוביץ
פלטין בר

7.10.18
שעה 9:00

71303

עשבים רעים והדברתם

ד"ר צבי פלג

עומרי חמזה

בתאום

71403

ביולוגיה של העץ

פרופ ז'וזה גרינצוויג,
ד"ר סמדר הרפז-סעד,
פרופ אלון סמך

ניצן פניני  (ביטל 5.9.18)
עמרי ורדי (ביטל 12.9.18)
גדעון קמינגס (ביטל מועד מיוחד 2.9.18)
מיכאל לביא

בתאום

71413

  מיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון

ד"ר רוני שפירא

ויקטוריה ברקוביץ
יארא סביחאת
מיטל קארליקר

3.10.18 שעה 9:00 חדר 109

71430

כימיה וביוכימיה של מזון

פרופ יוסף קנר

יארא סביחאת

בתאום

71435

יחידות פעולה בטכנולוגיה

והנדסת מזון ב'

פרופ עידו ברסלבסקי

נוע ויקטוריה ברקוביץ ה וויסמן
ליהי אסף
אלטשולר יעל

בתאום

71454

טכנולוגיה של מזון

ד"ר קרן קלס

יארא סביחאת

בתאום

 71478

יסודות בטוקסיקולוגיה ופרמקולוגיה

ד"ר אדוארד סיניוב

רצון סתיו

בתאום

71615

תהליכי התהוות הקרקע

פרופ יעל מישאל

יונה נוביק (ביטל 5.9.18)
רינה סטיטצ'ר

בתאום

71619

יסודות המטאורולוגיה החקלאית

ד"ר ערן טס
 

שחר רוזנבלט
הדס רז
זיו שני
גולדברג שירה
רינה סטיטצ'ר

בתאום

71622

פיזיקה של המים בקרקע

ד"ר שמוליק פרידמן

יונה נוביק
(ביטל 5.9.18)
איתמר הורוביץ
גולדברג שירה
רינה סטיטצ'ר

בתאום

71624

הידרולוגיה של מי תהום

פרופ סיימון עמנואל

יונה נוביק (ביטל 5.9.18)

בתאום

71706

מבוא לניהול פיננסי

ד"ר אביגל הורביץ

אהרון כהן

בתאום

71710

מבוא לכלכלה ב'

פרופ אייל קמחי

בראאה  נתשה 
דרור לוי

בתאום

71724

מבוא לסטטיסטיקה

ועיבוד נתונים ב

ד"ר דיצה ברושטיין

אור משה

3.10.18
שעה 9:00

71726

התנהגות צרכנים

ד"ר דורון בן שאול

 גרייב ערין

בתאום

71734

תכנון חקלאי

ד"ר עידו קן

דרור לוי

בתאום

71736

מאקרו כלכלה

ד"ר אוהד רווה

פז לוגסי

בתאום

71737

תורת היצרן

פרופ' עליזה פליישר

אור לוי
קליר פלסר
תום גרנוב
יובל ברזילי

בתאום

71739

משוואות דפרנציאליות שמושיות

ד"ר יניב דביר

ליאור כהן

13.9.18
שעה 9:00
חדר 109

71741

מבוא לסוציולוגיה

ד"ר מיכל אסא-ענבר

יארא סביחאת-( ביטלה מועד 5.9.18)

בתאום

71745

חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי ב'

(מורחב)

ד"ר אנה גורביץ

אור משה
עכאוי פולינה

בתאום

71766

מערכות מידע בניהול

פרופ' נאוה חרובי

ניירוק טארק

 3.10.18 שעה 9:00
חדר ימסר בהמשך

71806

פיזיולוגיה של בע"ח

ד"ר  יוסי וין

פאוזי בסיוני
שני איצקוביץ (ביטלה 4.9.18 )

בתאום

71810

אנדוקרינולוגיה כללית

ד"ר מיכל שפילמן

אודנהיימר חנה
ביצ'צ'י אלה
דואק אורית (ביטלה 5.9.18)
משעלי נעם
נוריאל ירדן
שאשא טל
שחק יואב
ששון דותן
אלה ביצ'צ'י

12.9.18
שעה 9:00
חדר  109
בניין הספרייה

71836

ביולוגיה ואקולוגיה של דגים

ד"ר דני גולני

סופיה  צבירקון
רעות דקל

בתאום

71839

עקרונות התזונה של חיות משק

פרופ' זהבה אוני

יהונתן שפירא
פלד מאיה

בתאום

71845

מחלת עופות

פרופ אלימלך-דן הלר

רצון סתיו

בתאום

71938

הזנה מינרלית של צמחים

ד"ר נירית ברנשטיין

נעמי מרחבקה

בתאום

71979

קנאביס כגידול מרפא לרפואה

ד"ר נירית ברנשטיין

שחר סרוסי

בתאום